LUGSTAR SPOT LB LED - oprawa godna uwagi

05 lipca 2017

Budowa czy remont związane są z instalacją nowego oświetlenia lub jego wymianą. Jednym z elementów, które szczególnie przykuwają naszą uwagę, jest oprawa oświetleniowa. Jej wybór decyduje nie tylko o funkcjonalności, ale także stanowi ważny szczegół, wpływający na estetykę całego wnętrza. Dlatego dobór takich produktów, jak oprawa to ważna kwestia, której nie należy bagatelizować.

Odpowiednia oprawa oświetleniowa do biura, galerii i hotelu.

Poszukując oprawy jako elektro instalator czy zwykły użytkownik, na co najczęściej zwracamy uwagę? Większość wskaże cenę, która powinna być korzystna i konkurencyjna na tle innych ofert tego typu na rynku. Dla wielu osób będzie to główny czynnik, jaki zadecyduje o zakupie konkretnego modelu czy rozwiązania. Jednak czy na pewno jest to najważniejsze kryterium, jakim powinniśmy kierować się, szukając skutecznej i niezawodnej oprawy downlight? Taka decyzja powinna być podparta również innymi wymaganiami, jakie stawiane są przed sprzętem takim jak oprawa oświetleniowa czy inne elementy związane z dostarczeniem światła.

Najlepsze rozwiązania oświetleniowe.LUGSTAR SPOT LB LED - oprawa do biura, galerii i hotelu

Jako wiodący na rynkach europejskich producent systemów i urządzeń oświetleniowych, nieustannie doskonalimy swoją ofertę, aby sprostać największym wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie podołać każdej sytuacji oraz znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie, bez względu na stopień komplikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę Klientów.

Wykonując wiele usług instalacji lub wymiany takich elementów, jak oprawa oświetlenia, zwracamy uwagę, aby dostępne w naszej ofercie produkty były proste w montażu, bezobsługowe oraz cechowały się długą żywotnością oraz skutecznością oświetleniową. Doskonale wiemy, że łatwe w użytkowaniu rozwiązania niezmiennie cieszą się popularnością wśród Klientów oraz sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. LUGSTAR SPOT LB LED łączy w sobie wszystkie te cechy. To produkt wysokiej jakości, który jest połączeniem niezawodności oraz ciekawego designu.

Łatwość i niezawodność.LUGSTAR SPOT LB LED - oprawa do biura

LUGSTAR SPOT LB LED to propozycja odpowiednia dla osób, które szukają rozwiązania funkcjonalnego i łatwego w obsłudze. Nie każdy jest ekspertem w dziedzinie oświetlenia, dlatego nasza firma proponuje, wśród dostępnych produktów, takie artykuły jak wysokiej jakości wspomniana oprawa oświetleniowa. Dzięki zastosowaniu w niej uchwytów montażowych typu blade instalacja jednej oprawy zajmuje niecałą minutę. To korzystne rozwiązanie, gdy nie chcemy tracić czasu na skomplikowany i czasochłonny proces montażu. Wystarczy ścisnąć uchwyty przy wkładaniu oprawy w otwór montażowy, a te dopasują się samoczynnie do powierzchni.

Zobacz, jak instaluje się oprawę LUGSTAR SPOT LB LED.

LUGSTAR SPOT LB LED - oprawa do hotelu

Oprawa oświetleniowa o estetycznym wyglądzie.

Proponowana przez nas oprawa LUGSTAR SPOT LB LED to nie tylko wysoka funkcjonalność i łatwość w użytkowaniu. Wspomniane elementy oświetlenia cechują się także kompaktowymi wymiarami i ciekawym wykończeniem designerskim. Niewielkie rozmiary (średnica: 170 mm) oraz 2 rodzaje odbłyśników (aluminiowy fasetowany lub biały) sprawiają, że oprawa oświetleniowa dobrze wkomponuje się w każde pomieszczenie, niezależnie od tego, czy wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym czy tradycyjnym. Oprawa jest idealna do oświetlenia centrów handlowych, muzeów, galerii, biur, hoteli czy obiektów użyteczności publicznej, ale też holi i korytarzy. Sprawdzi się także do zastosowań przydomowych. Dzięki wysokiemu IP 44 może być montowana także w toaletach, co sprawia, że to produkt o wysokiej uniwersalności. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego w obudowie oprawa jest bardzo lekka (0,4 kg) i jednocześnie wytrzymała (IK 06), nawet w najbardziej problematycznych warunkach.

Wytrzymałość na najwyższym poziomie.LUGSTAR SPOT LB LED - oprawa do galerii

Żywotność LUGSTAR SPOT LB LED to 30 000 h dla L80B10, a jego skuteczność sięga 93 lm/W, co przy tak małych gabarytach jest wartością satysfakcjonującą i wystarczającą do oświetlenia powierzchni dedykowanych oprawom dekoracyjnym. Wspomniane cechy sprawiają, że oprawa oświetleniowa jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Poszukując dyskretnej oprawy downlight o szerokim spektrum zastosowania, LUGSTAR SPOT LB LED jest wyborem oczywistym i pewnym. Oprawa występuje w wariancie ED oraz DALI. Producent udziela na produkt 3-letniej gwarancji.

Sprawdź dane techniczne LUGSTAR SPOT LB LED.

Interesują Cię oprawy przemysłowe lub modułowe? Kliknij tutaj.